Polovičen izkupiček Zmajčkov na šestih tekmah državnega prvenstva

Košarkarji ekip mlajših starostnih kategorij Cedevite Olimpije so minuli konec tedna na parket stopili na šestih tekmah, zabeležili pa so tri zmage in tri poraze.

FANTJE U19 (1. SKL; 12. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 9. februar:
CEDEVITA OLIMPIJA A – ZLATOROG THERMANA LAŠKO A 86:83 (18:20, 24:21, 24:27, 20:15)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija A

12

9

3

21

2.

Helios Suns A

10

8

2

18

3.

Koper Primorska A

9

6

3

15

4.

Triglav

9

4

5

13

5.

Zlatorog Thermana A

8

4

4

12

6.

Branik

10

2

8

12

7.

GIB Ilirija

8

3

5

11

8.

Ljubljana A

8

1

7

9

 


FANTJE U19B (2. SKL; 12. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 9. februar:
CEDEVITA OLIMPIJA B – STRAŽIŠČE KRANJ 69:77 (17:11, 21:17, 12:24, 19:25)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija B

12

11

1

23

2.

Stražišče Kranj

12

9

3

21

3.

Brežice

12

8

4

20

4.

Šentjur Tajfun

12

7

5

19

5.

Vojnik

11

5

6

16

6.

Dravograd

12

3

9

15

7.

Kolpa

11

3

8

14

8.

Zagorje

12

1

11

13

 


FANTJE U17A (1. SKL; 2. KOLO 3. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 8. februar:
CEDEVITA OLIMPIJA A – TERME OLIMIA PODČETRTEK 52:59 (13:12, 8:17, 15:11, 16:19)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Podčetrtek

6

4

2

10

2.

Krka beli

5

4

1

9

3.

Olimpija A

5

3

2

8

4.

Grosuplje A

6

1

5

7

5.

Koper Primorska A

5

2

3

7

6.

Helios Suns A

5

2

3

7

 


FANTJE U17B (1. SKL; 2. KOLO 3. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 8. februar:
CEDEVITA OLIMPIJA B – KOLPA 96:54 (28:18, 23:10, 22:13, 23:13)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Kolpa

5

3

2

8

2.

Šenčur

5

3

2

8

3.

Krvavec Botana

5

3

2

8

4.

Tera Tolmin

4

2

2

6

5.

Olimpija B

5

1

4

6

6.

LTH Castings

4

2

2

6


FANTJE U15A (1. SKL; 14. KOLO 2. DELA)

ŠD OŠ Vojnik (Vojnik), nedelja, 9. februar:
VOJNIK – CEDEVITA OLIMPIJA A 37:99 (14:30, 4:22, 11:19, 8:28)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija A

14

13

1

27

2.

Zlatorog Thermana Laško A

14

12

2

26

3.

Janče Sicom hoteli

14

10

4

24

4.

Slovan

14

9

5

23

5.

Šentjur A

14

5

9

19

6.

Branik A

14

5

9

19

7.

Vojnik

14

2

12

16

8.

Parklji A

14

0

14

1

 


FANTJE U15B (1. SKL; 10. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 9. februar:
CEDEVITA OLIMPIJA B – GROSUPLJE A 74:75 (23:11, 15:28, 14:22, 22:14)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Krško

10

9

1

19

2.

Šentvid - Ljubljana

10

8

2

18

3.

Troti

10

7

3

17

4.

Olimpija B

10

3

7

13

5.

Grosuplje A

10

2

8

12

6.

Brežice

10

1

9

11