Spletni prenos: Kadetska ekipa proti Jančam zaključuje drugi del državnega prvenstva

Košarkarji ekip mlajših starostnih kategorij bodo v soboto in nedeljo odigrali nove tekme državnega prvenstva. Kadetsko moštvo bo na domačem parketu sklenilo drugi del tekmovanja, obračun z Jančami A pa si bo možno ogledati v neposrednem spletnem prenosu.

FANTJE U19A (1. SKL; 9. KOLO 2. DELA)

ŠD Planina (Kranj), nedelja, 19. januar, ob 18.00:
ECE TRIGLAV – CEDEVITA OLIMPIJA A

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Helios Suns A

8

8

0

16

2.

Olimpija A

8

6

2

14

3.

Triglav

7

3

4

10

4.

Koper Primorska A

6

4

2

10

5.

GIB Ilirija

7

2

5

9

6.

Branik

7

1

6

8

7.

Zlatorog Thermana A

5

2

3

7

8.

Ljubljana A

6

1

5

7


FANTJE U19B (2. SKL; 9. KOLO 2. DELA)

Gimnazija Bežigrad (Ljubljana), nedelja, 19. januar, ob 15.30:
CEDEVITA OLIMPIJA B – DRAVOGRAD KOROŠKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija B

8

8

0

16

2.

Brežice

8

6

2

14

3.

Stražišče Kranj

8

5

3

13

4.

Šentjur Tajfun

8

4

4

12

5.

Kolpa

8

3

5

11

6.

Vojnik

7

3

4

10

7.

Dravograd

7

2

5

9

8.

Zagorje

8

0

8

8


FANTJE U17A (1. SKL; 10. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 18. januar, ob 10.30:
CEDEVITA OLIMPIJA A – JANČE A (spletni prenos)

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija A

9

7

2

16

2.

Grosuplje A

10

6

4

16

3.

ECE Triglav

10

6

4

16

4.

Koper Primorska A

9

6

3

15

5.

Janče A

9

3

6

12

6.

Nova Gorica mladi A

9

0

9

9


FANTJE U17B (1. SKL; 10. KOLO 2. DELA)

ŠD Cerklje (Cerklje na Gorenjskem), sobota, 18. januar, ob 13.15:
KRVAVEC BOTANA – CEDEVITA OLIMPIJA B

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Plama pur

9

7

2

16

2.

Ajdovščina A

9

6

3

15

3.

Postojna

9

6

3

15

4.

Krvavec Botana

9

4

5

13

5.

Tera Tolmin

9

2

7

11

6.

Olimpija B

9

2

7

11


FANTJE U15A (1. SKL; 11. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 19. januar, ob 11.45:
CEDEVITA OLIMPIJA A – AKK BRANIK A (spletni prenos)

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija A

10

9

1

19

2.

Janče Sicom hoteli

11

8

3

19

3.

Zlatorog Thermana Laško A

9

8

1

17

4.

Slovan

10

7

3

17

5.

Branik A

10

5

5

15

6.

Šentjur A

11

4

7

15

7.

Vojnik

11

2

9

13

8.

Parklji A

14

0

14

1


FANTJE U15B (1. SKL; 7. KOLO 2. DELA)

ŠC Livada (Novo mesto), nedelja, 19. januar, ob 10.00:
TROTI – CEDEVITA OLIMPIJA B

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Šentvid - Ljubljana

6

5

1

11

2.

Krško

6

5

1

11

3.

Troti

6

4

2

10

4.

Olimpija B

6

3

3

9

5.

Grosuplje A

6

1

5

7

6.

Brežice

6

0

6

6