Spletni prenos: Kar pet tekem Zmajčkov tokrat v spletnem prenosu

Pred košarkarji ekip mlajših starostnih kategorij Cedevite Olimpije je izredno naporen konec tedna, kar pet domačih tekem mladih Zmajčkov pa bo tokrat možno spremljati v neposrednem spletnem prenosu.

FANTJE U19 (1. SKL; 12. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 9. februar, ob 16.00:
CEDEVITA OLIMPIJA A – ZLATOROG THERMANA LAŠKO A (spletni prenos)

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija A

11

8

3

19

2.

Helios Suns A

9

8

1

17

3.

Triglav

9

4

5

13

4.

Koper Primorska A

8

5

3

13

5.

Zlatorog Thermana A

7

4

3

11

6.

GIB Ilirija

8

3

5

11

7.

Branik

9

1

8

10

8.

Ljubljana A

7

1

6

8


FANTJE U19B (2. SKL; 12. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 9. februar, ob 19.30:
CEDEVITA OLIMPIJA B – STRAŽIŠČE KRANJ (spletni prenos)

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija B

11

11

0

22

2.

Stražišče Kranj

11

8

3

19

3.

Brežice

11

7

4

18

4.

Šentjur Tajfun

11

6

5

17

5.

Vojnik

11

5

6

16

6.

Dravograd

11

3

8

14

7.

Kolpa

11

3

8

14

8.

Zagorje

11

1

10

12


FANTJE U17A (1. SKL; 2. KOLO 3. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 8. februar, ob 11.00:
CEDEVITA OLIMPIJA A – TERME OLIMIA PODČETRTEK (spletni prenos)

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Krka beli

5

4

1

9

2.

Podčetrtek

5

3

2

8

3.

Koper Primorska A

5

2

3

7

4.

Olimpija A

4

3

1

7

5.

Grosuplje A

5

1

4

6

6.

Helios Suns A

4

1

3

5


FANTJE U17B (1. SKL; 2. KOLO 3. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 8. februar, ob 9.00:
CEDEVITA OLIMPIJA B – KOLPA (spletni prenos)

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Kolpa

5

3

2

8

2.

Šenčur

5

3

2

8

3.

Krvavec Botana

5

3

2

8

4.

Tera Tolmin

4

2

2

6

5.

Olimpija B

5

1

4

6

6.

LTH Castings

4

2

2

6


FANTJE U15A (1. SKL; 14. KOLO 2. DELA)

ŠD OŠ Vojnik (Vojnik), nedelja, 9. februar, ob 10.00:
VOJNIK – CEDEVITA OLIMPIJA A

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Zlatorog Thermana Laško A

13

11

2

24

2.

Olimpija A

12

11

1

23

3.

Janče Sicom hoteli

13

10

3

23

4.

Slovan

12

8

4

20

5.

Branik A

14

5

9

19

6.

Šentjur A

13

5

8

18

7.

Vojnik

13

2

11

15

8.

Parklji A

14

0

14

1


FANTJE U15B (1. SKL; 10. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 9. februar, ob 9.00:
CEDEVITA OLIMPIJA B – GROSUPLJE A (spletni prenos)

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Šentvid - Ljubljana

9

8

1

17

2.

Krško

9

8

1

17

3.

Troti

9

6

3

15

4.

Olimpija B

9

3

6

12

5.

Grosuplje A

9

1

8

10

6.

Brežice

9

1

8

10