Spletni prenos: Mladi Zmajčki štirikrat na delu v Stožicah

Košarkarji ekip mlajših starostnih kategorij Cedevite Olimpije bodo v soboto in nedeljo štirikrat stopili na parket male stoženske dvorane, vse tekme pa si bo možno ogledati v neposrednem spletnem prenosu.

FANTJE U19A (1. SKL; 14. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 8. marec, ob 15.00:
CEDEVITA OLIMPIJA A – LJUBLJANA A (spletni prenos)

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Helios Suns A

13

11

2

24

2.

Olimpija A

13

10

3

23

3.

Koper Primorska A

13

7

6

20

4.

Triglav

13

6

7

19

5.

Zlatorog Thermana A

13

6

7

19

6.

GIB Ilirija

13

5

8

18

7.

Branik

12

3

9

15

8.

Ljubljana A

12

3

9

15


FANTJE U19B (2. SKL; 14. KOLO 2. DELA)

OŠ Hruševec Šentjur (Šentjur), nedelja, 8. marec, ob 15.00:
ŠENTJUR TAJFUN – CEDEVITA OLIMPIJA B

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija B

13

12

1

25

2.

Stražišče Kranj

13

10

3

23

3.

Brežice

14

9

5

23

4.

Šentjur Tajfun

13

8

5

21

5.

Vojnik

13

6

7

19

6.

Dravograd

14

4

10

18

7.

Kolpa

14

3

11

17

8.

Zagorje

14

2

12

16


FANTJE U17A (1. SKL; 4. KOLO 3. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 7. marec, ob 11.00:
CEDEVITA OLIMPIJA A – HELIOS SUNS VISTRA (spletni prenos)

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Krka beli

7

5

2

12

2.

Podčetrtek

7

4

3

11

3.

Olimpija A

7

4

3

11

4.

Helios Suns A

6

3

3

9

5.

Grosuplje A

7

2

5

9

6.

Koper Primorska A

6

2

4

8


FANTJE U17B (1. SKL; 4. KOLO 3. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 7. marec, ob 9.00:
CEDEVITA OLIMPIJA B – GGD ŠENČUR (spletni prenos)

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Krvavec Botana

8

7

1

15

2.

Šenčur

8

4

4

12

3.

Olimpija B

8

4

4

12

4.

LTH Castings

8

3

5

11

5.

Kolpa

7

3

4

10

6.

Tera Tolmin

7

2

5

9


FANTJE U15A (1. SKL; 5. KOLO 3. DELA)

OŠ Hinko Smrekar (Ljubljana), nedelja, 8. marec, ob 13.00:
LJUBLJANA A – CEDEVITA OLIMPIJA A

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija A

7

6

1

13

2.

Krka beli

7

5

2

12

3.

Zlatorog Thermana Laško A

7

5

2

12

4.

Helios Suns A

7

4

3

11

5.

Janče Sicom hoteli

7

3

4

10

6.

Ljubljana A

7

2

5

9

7.

Ajdovščina A

7

2

5

9

8.

Slovan

7

1

6

8


FANTJE U15B (2. SKL; 2. KOLO 3. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 8. marec, ob 9.00:
CEDEVITA OLIMPIJA B – GORENJA VAS (spletni prenos)

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Gorenja vas

5

4

1

9

2.

Troti

5

4

1

9

3.

Medvode

5

3

2

8

4.

Radovljica

5

2

3

7

5.

Olimpija B

5

1

4

6

6.

Grosuplje A

5

1

4

6


FANTJE U15 OKŠ (2. SKL; 2. KOLO 3. DELA)

ŠD OŠ Metlika (Metlika), nedelja, 8. marec, ob 10.00:
METLIKA – CEDEVITA OLIMPIJA OKŠ

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Brežice

1

1

0

2

2.

Ljubljana B

1

1

0

2

3.

Olimpija OKŠ

1

0

1

1

4.

Metlika

1

0

1

1