Spletni prenos: Štiri tekme mladih Zmajev tokrat v spletnem prenosu

Tekmovanja, v katerih v tej sezoni nastopajo košarkarji ekip mlajših starostnih kategorij Cedevite Olimpije se počasi bližajo koncu, prihajajoči konec tedna pa boste lahko v spletnih prenosih spremljali štiri domače tekme mladih Zmajčkov.

FANTJE U19A (1. SKL; 13. KOLO 2. DELA)

Dvorana GIB (Ljubljana), nedelja, 1. marec, ob 15.30:
GIB ILIRIJA – CEDEVITA OLIMPIJA A

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Helios Suns A

12

10

2

22

2.

Olimpija A

12

9

3

21

3.

Koper Primorska A

12

7

5

19

4.

Triglav

12

5

7

17

5.

Zlatorog Thermana A

11

6

5

17

6.

GIB Ilirija

11

4

7

15

7.

Branik

12

3

9

15

8.

Ljubljana A

12

3

9

15


FANTJE U19B (2. SKL; 13. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 1. marec, ob 14.50:
CEDEVITA OLIMPIJA B – HPG BREŽICE (spletni prenos)

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija B

12

11

1

23

2.

Brežice

13

9

4

22

3.

Stražišče Kranj

12

9

3

21

4.

Šentjur Tajfun

13

8

5

21

5.

Dravograd

14

4

10

18

6.

Vojnik

12

5

7

17

7.

Zagorje

14

2

12

16

8.

Kolpa

12

3

9

15


FANTJE U17B (1. SKL; 6. KOLO 3. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 29. februar, ob 12.45:
CEDEVITA OLIMPIJA B – LTH CASTINGS (spletni prenos)

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Krvavec Botana

7

6

1

13

2.

Šenčur

7

4

3

11

3.

Olimpija B

7

3

4

10

4.

LTH Castings

7

3

4

10

5.

Kolpa

7

3

4

10

6.

Tera Tolmin

7

2

5

9


FANTJE U15A (1. SKL; 4. KOLO 3. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 1. marca, ob 11.00:
CEDEVITA OLIMPIJA A – LEONE AJDOVŠČINA A (spletni prenos)

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Krka beli

6

5

1

11

2.

Olimpija A

6

5

1

11

3.

Zlatorog Thermana Laško A

6

4

2

10

4.

Helios Suns A

6

3

3

9

5.

Ljubljana A

6

2

4

8

6.

Ajdovščina A

6

2

4

8

7.

Janče Sicom hoteli

6

2

4

8

8.

Slovan

6

1

5

7


FANTJE U15B (2. SKL; 1. KOLO 3. DELA)

ŠD Medvode (Medvode), nedelja, 1. marec, ob 9.00:
BRINOX MEDVODE – CEDEVITA OLIMPIJA B


FANTJE U15 OKŠ (2. SKL; 1. KOLO 3. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 1. marec, ob 13.00:
CEDEVITA OLIMPIJA OKŠ – LJUBLJANA B (spletni prenos)