Tri stotice mladih Zmajčkov za odličen konec tedna

Za košarkarji ekip mlajših starostnih kategorij Cedevite Olimpije je zelo dober konec tedna, saj so mladi Zmajčki soboto in nedeljo sklenili neporaženi.

FANTJE U19A (1. SKL; 2. KOLO 1. DELA)

ŠD Polzela (Polzela), nedelja, 6. oktober:
HOPSI POLZELA – CEDEVITA OLIMPIJA A 105:115* (20:26, 15:24, 23:14, 28:22, 11:11, 8:18)
*Po dveh podaljških.

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija A

2

2

0

4

2.

Polzela

2

1

1

3

3.

Ljubljana A

2

1

1

3

4.

Ježica

2

0

2

2


FANTJE U17A (1. SKL; 3. KOLO 1. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 5. oktober:
CEDEVITA OLIMPIJA A - GGD ŠENČUR 112:56 (37:12, 23:14, 21:15, 31:15)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija A

3

2

1

5

2.

Janče A

2

2

0

4

3.

Ajdovščina A

2

1

1

3

4.

Šenčur

3

0

3

3


FANTJE U17B (2. SKL; 3. KOLO 1. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 5. oktober:
CEDEVITA OLIMPIJA B - CHILLI JESENICE 86:42 (20:15, 23:9, 17:9, 26:9)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Stražišče Kranj

3

3

0

6

2.

Chilli Jesenice

3

1

2

4

3.

Olimpija B

2

1

1

3

4.

Janče B

2

0

2

2


FANTJE U15A (1. SKL; 3. KOLO 1. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 6. oktober:
CEDEVITA OLIMPIJA A - ŠENTJUR TAJFUN A 101:64 (32:15, 25:19, 27:9, 17:21)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija A

3

3

0

6

2.

Šentjur A

3

2

1

5

3.

Polzela

3

1

2

4

4.

Lastovka

3

0

3

3


FANTJE U15B (2. SKL; 3. KOLO 1. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 6. oktober:
CEDEVITA OLIMPIJA B – KOLPA 67:59 (14:8, 13:20, 23:14, 17:17)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Brežice

3

3

0

6

2.

Olimpija B

3

2

1

5

3.

Kolpa

3

1

2

4

4.

Globus

3

0

3

3


FANTJE U15 OKŠ (2. SKL; 3. KOLO 1. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 6. oktober:
CEDEVITA OLIMPIJA OKŠ - IPROS VRHNIKA B 68:37 (10:12, 17:9, 18:8, 23:8)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Ipros Vrhnika B

3

2

1

5

2.

Olimpija OKŠ

2

2

0

4

3.

Šentvid beli

2

1

1

3

4.

Koper Primorska oranžni

3

0

3

3


FANTJE U13B (2. SKL; 1. KOLO 1. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 5. oktober:
CEDEVITA OLIMPIJA B – KOMENDA WILD BOBCATS 53:36 (8:12, 16:4, 9:11, 20:9)

STATISTIKA

CEDEVITA OLIMPIJA B – RUDAR 48:37 (20:6, 15:10, 3:4, 10:17)

STATISTIKA