Turnir v Italiji do 11 let

Mladi košarkarji Uniona Olimpije do 11 let se udeležujejo mednarodnega turnirja v Brescii.

LUSSANA BERGAMO – UNION OLIMPIJA 13:11 (3:1, 3:1, 1:3, 3:1, 2:2, 1:3)
Rezultat tekme po doseženih točkah 54:47 (12:5, 8:2, 4:14, 8:0, 10:10, 12:16).
Union Olimpija: Šmitran 10, Ličan 16, Gorenjc 2, Dresler, Ravnikar, Sraka, Popovič 3, Kiruki Šulc, Kordelič 7, Fajfar 2, Vimos Kocbek 3, Marković 2).

Na turnirju se tekme igrajo po sistemu 6 x 6 minut in z zmago v posamezni šestini ekipa prejme tri točke, za neodločen izid dve točki in za poraz eno točko.V uvodnem srečanju na turnirju so Zmajčki izgubili proti ekipi Lussana iz Bergama. Po prvi polovici tekme sta bili ekipi izenačeni in po dobljeni četrti četrtini in izgubljeni peti četrtini je o zmagovalcu odločala zadnja četrtina, ki so jo dobili igralci Bergama in na koncu slavili z 11:13. prednosti so mladi zmajčki izgubili zadnji dve četrtini in izgubili srečanje.

Na drugem srečanju turnirja so premagali ekipo Trentina z rezultatom 16:8 in se uvrstili v polfinale turnirja.

TRENTINO – UNION OLIMPIJA 8:16 (3:1, 1:3, 1:3, 1:3, 1:3, 1:3)
Rezultat tekme po doseženih točkah 34:70 (13:12, 6:8, 4:10, 4:12, 5:14, 2:14).
Union Olimpija: Šmitran 4, Ličan 14, Gorenjc 4, Dresler 6, Ravnikar 6, Sraka 10, Popovič 8, Kiruki Šulc 4, Kordelič 6, Fajfar 4, Vimos Kocbek 4, Marković).