Zmajčki U19A po podaljšku za točko boljši od AKK Branika

Košarkarji mladinske ekipe Cedevite Olimpije so v nedeljo gostovali v Mariboru, in zgolj s točko razlike po podaljšku ugnali domači AKK Branik (92:91).

FANTJE U19A (1. SKL; 8. KOLO 2. DELA)

ŠD Lukna (Maribor), nedelja, 12. januar:
AKK BRANIK – CEDEVITA OLIMPIJA A 91:92* (21:15, 20:17, 12:21, 25:25, 13:14)
*Po podaljšku.

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Helios Suns A

8

8

0

16

2.

Olimpija A

7

5

2

12

3.

Triglav

7

3

4

10

4.

Koper Primorska A

6

4

2

10

5.

Branik

7

1

6

8

6.

GIB Ilirija

6

2

4

8

7.

Ljubljana A

5

1

4

6

8.

Zlatorog Thermana A

4

1

3

5


FANTJE U19A (1. SKL; 6. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), četrtek, 16. januar, ob 20.20:
CEDEVITA OLIMPIJA A – GIB ILIRIJA (spletni prenos)


FANTJE U19B (2. SKL; 8. KOLO 2. DELA)

Gimnazija Bežigrad (Ljubljana), nedelja, 12. januar:
CEDEVITA OLIMPIJA B – ZAGORJE 91:55 (24:16, 28:10, 29:9, 13:18)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija B

7

7

0

14

2.

Stražišče Kranj

8

5

3

13

3.

Brežice

7

6

1

13

4.

Šentjur Tajfun

8

4

4

12

5.

Kolpa

8

3

5

11

6.

Vojnik

7

3

4

10

7.

Dravograd

7

2

5

9

8.

Zagorje

8

0

8

8


FANTJE U19B (2. SKL; 6. KOLO 2. DELA)

ŠD Gimnazije Brežice (Brežice), sreda, 15. januar, ob 17.30:
HPG BREŽICE – CEDEVITA OLIMPIJA B


FANTJE U17A (1. SKL; 9. KOLO 2. DELA)

ŠD Planina (Kranj), sobota, 11. januar:
ECE TRIGLAV – CEDEVITA OLIMPIJA A 50:44 (6:6, 17:7, 8:14, 19:17)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija A

9

7

2

16

2.

Grosuplje A

10

6

4

16

3.

ECE Triglav

10

6

4

16

4.

Koper Primorska A

9

6

3

15

5.

Janče A

8

2

6

10

6.

Nova Gorica mladi A

8

0

8

8


FANTJE U17B (1. SKL; 9. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 11. januar:
CEDEVITA OLIMPIJA B – LEONE AJDOVŠČINA A 65:71 (13:19, 15:22, 12:16, 25:14)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Plama pur

8

6

2

14

2.

Ajdovščina A

8

6

2

14

3.

Postojna

8

5

3

13

4.

Krvavec Botana

8

4

4

12

5.

Tera Tolmin

9

2

7

11

6.

Olimpija B

9

2

7

11


FANTJE U15B (1. SKL; 6. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 12. januar:
CEDEVITA OLIMPIJA B – HPG BREŽICE 70:66 (17:13, 19:22, 14:12, 20:19)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Šentvid - Ljubljana

6

5

1

11

2.

Krško

6

5

1

11

3.

Troti

6

4

2

10

4.

Olimpija B

6

3

3

9

5.

Grosuplje A

6

1

5

7

6.

Brežice

6

0

6

6