Zmajčki v soboto in nedeljo kar petkrat v Stožicah

Košarkarji ekip mlajših starostnih kategorij bodo prihajajoči konec tedna kar petkrat na parket stopili v mali stoženski dvorani, vse tekme državnega prvenstva pa si bo možno ogledati v neposrednem spletnem prenosu.

FANTJE U19A (1. SKL; 1. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 17. november, ob 15.00:
CEDEVITA OLIMPIJA A – AKK BRANIK (spletni prenos)


FANTJE U17A (1. SKL; 2. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 16. november, ob 9.30:
CEDEVITA OLIMPIJA A – GROSUPLJE A (spletni prenos)

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Koper Primorska A

2

2

0

4

2.

Olimpija A

2

1

1

3

3.

ECE Triglav

2

1

1

3

4.

Grosuplje A

1

1

0

2

5.

Janče A

2

0

2

2

6.

Nova Gorica mladi A

1

0

1

1


FANTJE U17B (1. SKL; 2. KOLO 2. DELA)

ŠC Postojna (Postojna), sobota, 16. november, ob 10.00:
POSTOJNA – CEDEVITA OLIMPIJA B

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Ajdovščina A

1

1

0

2

2.

Krvavec Botana

1

1

0

2

3.

Plama pur

1

1

0

2

4.

Olimpija B

1

0

1

1

5.

Tera Tolmin

1

0

1

1

6.

Postojna

1

0

1

1


FANTJE U15A (1. SKL; 3. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 17. november, ob 10.50:
CEDEVITA OLIMPIJA A – PARKLJI A (spletni prenos)

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Slovan

3

3

0

6

2.

Zlatorog Thermana Laško A

3

2

1

5

3.

Branik A

3

2

1

5

4.

Olimpija A

2

2

0

4

5.

Šentjur A

3

1

2

4

6.

Janče Sicom hoteli

2

1

1

3

7.

Vojnik

3

0

3

3

8.

Parklji A

3

0

3

3


FANTJE U15B (1. SKL; 2. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 17. november, ob 12.30:
CEDEVITA OLIMPIJA B – TROTI (spletni prenos)

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Krško

1

1

0

2

2.

Šentvid - Ljubljana

1

1

0

2

3.

Olimpija B

1

1

0

2

4.

Brežice

1

0

1

1

5.

Grosuplje A

1

0

1

1

6.

Troti

1

0

1

1


FANTJE U15 OKŠ (2. SKL; 2. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 17. november, 9.00:
CEDEVITA OLIMPIJA OKŠ – LITIJA (spletni prenos)

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija OKŠ

6

6

0

12

2.

Ipros Vrhnika B

6

4

2

10

3.

Šentvid beli

6

1

5

7

4.

Koper Primorska oranžni

6

1

5

7