Liga Datum Dvorana Domači Tuji Rezultat Kolo Por. / Stat. Vstopnice
Liga Nova KBM - Končnica 24. 05. 2019 ob 18:45 Arena Bonifika Sixt Primorska Petrol Olimpija 68 : 63 3. tekma finala
Liga Nova KBM - Končnica 21. 05. 2019 ob 18:45 Arena Stožice Petrol Olimpija Sixt Primorska 75 : 76 2. tekma finala
Liga Nova KBM - Končnica 18. 05. 2019 ob 18:45 Arena Bonifika Sixt Primorska Petrol Olimpija 79 : 61 1. tekma finala
Liga Nova KBM - Končnica 13. 05. 2019 ob 19:00 ŠD Domžale Helios Suns Petrol Olimpija 49 : 68 2. tekma polfinala
Liga Nova KBM - Končnica 11. 05. 2019 ob 17:00 Arena Stožice Petrol Olimpija Helios Suns 74 : 60 1. tekma polfinala
Liga Nova KBM - Končnica 07. 05. 2019 ob 18:30 Arena Stožice Petrol Olimpija Gorenjska gradbena družba Šenčur 85 : 73 3. tekma četrtfinala
Liga Nova KBM - Končnica 04. 05. 2019 ob 15:30 ŠD Šenčur Gorenjska gradbena družba Šenčur Petrol Olimpija 73 : 70 2. tekma četrtfinala
Liga Nova KBM - Končnica 30. 04. 2019 ob 18:30 Arena Stožice Petrol Olimpija Gorenjska gradbena družba Šenčur 79 : 77 1. tekma četrtfinala
Liga Nova KBM - drugi del 23. 04. 2019 ob 21:20 Hopsi Polzela Helios Suns 83 : 61
Liga Nova KBM - drugi del 23. 04. 2019 ob 21:19 Sixt Primorska Krka 81 : 68
Liga Nova KBM - drugi del 23. 04. 2019 ob 19:00 ŠD Rogaška Slatina Rogaška Petrol Olimpija 70 : 75 10. kolo 2. dela
Liga Nova KBM - drugi del 20. 04. 2019 ob 17:00 Hala Tivoli Petrol Olimpija Hopsi Polzela 93 : 72 9. kolo 2. dela
Liga Nova KBM - drugi del 20. 04. 2019 ob 11:48 Helios Suns Sixt Primorska 67 : 68
Liga Nova KBM - drugi del 20. 04. 2019 ob 11:47 Krka Rogaška 99 : 69
Liga Nova KBM - drugi del 17. 04. 2019 ob 19:00 ŠD Domžale Helios Suns Petrol Olimpija 63 : 69 8. kolo 2. dela
Liga Nova KBM - drugi del 17. 04. 2019 ob 00:00 Hopsi Polzela Krka 82 : 81
Liga Nova KBM - drugi del 17. 04. 2019 ob 00:00 Sixt Primorska Rogaška 89 : 69
Liga Nova KBM - drugi del 14. 04. 2019 ob 19:00 Arena Bonifika Sixt Primorska Petrol Olimpija 73 : 69 2. kolo 2. dela
Liga Nova KBM - drugi del 11. 04. 2019 ob 20:00 Hala Tivoli Petrol Olimpija Sixt Primorska 72 : 85 7. kolo 2. dela
Liga Nova KBM - drugi del 10. 04. 2019 ob 00:00 Rogaška Hopsi Polzela 69 : 85
Liga Nova KBM - drugi del 10. 04. 2019 ob 00:00 Krka Helios Suns 86 : 58
Liga Nova KBM - drugi del 08. 04. 2019 ob 00:00 Sixt Primorska Hopsi Polzela 78 : 60
Liga Nova KBM - drugi del 06. 04. 2019 ob 00:00 Helios Suns Rogaška 80 : 82
Liga Nova KBM - drugi del 05. 04. 2019 ob 18:30 Arena Stožice Petrol Olimpija Krka 79 : 60 6. kolo 2. dela
Liga Nova KBM - drugi del 31. 03. 2019 ob 19:00 Arena Stožice Petrol Olimpija Rogaška 66 : 58 5. kolo 2. dela
Liga Nova KBM - drugi del 30. 03. 2019 ob 00:00 Helios Suns Hopsi Polzela 84 : 75
Liga Nova KBM - drugi del 28. 03. 2019 ob 00:00 Krka Sixt Primorska 62 : 85
Liga Nova KBM - drugi del 23. 03. 2019 ob 19:00 ŠD Polzela Hopsi Polzela Petrol Olimpija 65 : 59 4. kolo 2. dela
Liga Nova KBM - drugi del 23. 03. 2019 ob 00:00 Rogaška Krka 90 : 80
Liga Nova KBM - drugi del 20. 03. 2019 ob 00:00 Helios Suns Krka 76 : 84
Liga ABA - liga 17. 03. 2019 ob 21:00 ŠD Leon Štukelj Krka Petrol Olimpija 62 : 59 22.
Liga ABA - liga 17. 03. 2019 ob 00:00 Budućnost VOLI Cibona 91 : 82
Liga Nova KBM - drugi del 16. 03. 2019 ob 00:00 Rogaška Sixt Primorska 67 : 95
Liga ABA - liga 16. 03. 2019 ob 00:00 FMP Partizan NIS 73 : 72
Liga ABA - liga 16. 03. 2019 ob 00:00 Crvena zvezda MTS Mega Bemax 100 : 76
Liga ABA - liga 15. 03. 2019 ob 00:00 Cedevita Mornar Bar 94 : 80
Liga Nova KBM - drugi del 14. 03. 2019 ob 20:00 Arena Stožice Petrol Olimpija Helios Suns 74 : 66 3. kolo 2. dela
Liga Nova KBM - drugi del 13. 03. 2019 ob 19:00 Krka Hopsi Polzela 81 : 61
Liga ABA - liga 11. 03. 2019 ob 00:00 Mega Bemax Budućnost VOLI 70 : 77
Liga ABA - liga 10. 03. 2019 ob 17:00 Hala Tivoli Petrol Olimpija Cedevita 70 : 98 21.
Liga ABA - liga 10. 03. 2019 ob 00:00 Mornar Bar FMP 79 : 69
Liga Nova KBM - drugi del 09. 03. 2019 ob 19:00 Hopsi Polzela Rogaška 81 : 76
Liga Nova KBM - drugi del 09. 03. 2019 ob 19:00 Sixt Primorska Helios Suns 83 : 53
Liga ABA - liga 09. 03. 2019 ob 00:00 Zadar Crvena zvezda MTS 69 : 87
Liga ABA - liga 09. 03. 2019 ob 00:00 Partizan NIS Igokea 67 : 57
Liga ABA - liga 09. 03. 2019 ob 00:00 Cibona Krka 99 : 71
Liga ABA - liga 04. 03. 2019 ob 18:00 ŠD FMP FMP Petrol Olimpija 64 : 63 20.
Liga ABA - liga 04. 03. 2019 ob 00:00 Budućnost VOLI Zadar 75 : 69
Liga Nova KBM - drugi del 03. 03. 2019 ob 19:00 Rogaška Helios Suns 90 : 83
Liga ABA - liga 03. 03. 2019 ob 00:00 Cibona Mega Bemax 89 : 71
Liga ABA - liga 03. 03. 2019 ob 00:00 Crvena zvezda MTS Partizan NIS 70 : 68
Liga Nova KBM - drugi del 02. 03. 2019 ob 19:00 Hopsi Polzela Sixt Primorska 63 : 81
Liga ABA - liga 02. 03. 2019 ob 00:00 Krka Cedevita 82 : 71
Liga ABA - liga 02. 03. 2019 ob 00:00 Igokea Mornar Bar 81 : 60
Liga Nova KBM - drugi del 27. 02. 2019 ob 18:30 ŠD Leona Štuklja Krka Petrol Olimpija 65 : 70 1. kolo 2. dela
Pokal Spar 16. 02. 2019 ob 15:30 Arena Bonifika Koper Primorska Petrol Olimpija 87 : 76 Polfinale
1. SKL 12. 02. 2019 ob 19:00 ŠD Domžale Helios Suns Petrol Olimpija 72 : 60 18
1. SKL 12. 02. 2019 ob 00:00 Koper Primorska Krka 64 : 66
1. SKL 12. 02. 2019 ob 00:00 Šentjur Gorenjska gradbena družba Šenčur 85 : 72
1. SKL 12. 02. 2019 ob 00:00 Zlatorog Laško KD Ilirija 92 : 73
1. SKL 12. 02. 2019 ob 00:00 Hopsi Polzela Rogaška 90 : 100
Liga ABA - liga 11. 02. 2019 ob 18:00 Arena Stožice Petrol Olimpija Igokea 92 : 69 19.
Liga ABA - liga 10. 02. 2019 ob 00:00 Partizan NIS Budućnost VOLI 76 : 67
Liga ABA - liga 10. 02. 2019 ob 00:00 Cedevita FMP 87 : 85
1. SKL 10. 02. 2019 ob 00:00 Rogaška Krka 80 : 76
Liga ABA - liga 09. 02. 2019 ob 00:00 Mornar Bar Crvena zvezda MTS 57 : 90
Liga ABA - liga 09. 02. 2019 ob 00:00 Zadar Cibona 95 : 91
1. SKL 09. 02. 2019 ob 00:00 Gorenjska gradbena družba Šenčur Hopsi Polzela 80 : 85
1. SKL 09. 02. 2019 ob 00:00 Zlatorog Laško Helios Suns 91 : 86
1. SKL 09. 02. 2019 ob 00:00 Koper Primorska Šentjur 92 : 76
Liga ABA - liga 08. 02. 2019 ob 00:00 Mega Bemax Krka 80 : 72
1. SKL 07. 02. 2019 ob 18:30 Arena Stožice Petrol Olimpija KD Ilirija 86 : 65 17
Liga prvakov 06. 02. 2019 ob 18:30 Arena Stožice Petrol Olimpija Besiktas Sompo Japan 75 : 81 14.
Liga prvakov 06. 02. 2019 ob 00:00 Neptunas Klaipeda medi Bayreuth 83 : 73
Liga prvakov 06. 02. 2019 ob 00:00 Filou Oostende SIG Strasbourg 94 : 100
Liga prvakov 06. 02. 2019 ob 00:00 Segafredo Virtus Bologna Promitheas Patras 98 : 91
1. SKL 05. 02. 2019 ob 00:00 Hopsi Polzela Krka 84 : 67
1. SKL 04. 02. 2019 ob 18:30 Arena Stožice Petrol Olimpija Zlatorog Laško 72 : 83 16
Liga ABA - liga 04. 02. 2019 ob 00:00 Budućnost VOLI Mornar Bar 102 : 71
Liga ABA - liga 03. 02. 2019 ob 00:00 Mega Bemax Zadar 85 : 97
1. SKL 03. 02. 2019 ob 00:00 Helios Suns Rogaška 75 : 82
1. SKL 03. 02. 2019 ob 00:00 KD Ilirija Šentjur 78 : 82
Liga ABA - liga 03. 02. 2019 ob 00:00 Krka FMP 71 : 76
Liga ABA - liga 02. 02. 2019 ob 19:00 ŠD Aleksandar Nikolić Crvena zvezda MTS Petrol Olimpija 89 : 61 18.
Liga ABA - liga 02. 02. 2019 ob 00:00 Igokea Cedevita 75 : 78
Liga ABA - liga 02. 02. 2019 ob 00:00 Cibona Partizan NIS 59 : 83
1. SKL 02. 02. 2019 ob 00:00 Hopsi Polzela Koper Primorska 83 : 93
1. SKL 31. 01. 2019 ob 00:00 Krka Gorenjska gradbena družba Šenčur 77 : 85
Liga prvakov 30. 01. 2019 ob 20:00 Bayreuth Arena medi Bayreuth Petrol Olimpija 82 : 71 13.
Liga prvakov 30. 01. 2019 ob 00:00 Promitheas Patras Neptunas Klaipeda 69 : 82
Liga prvakov 29. 01. 2019 ob 00:00 SIG Strasbourg Segafredo Virtus Bologna 83 : 80
Liga prvakov 29. 01. 2019 ob 00:00 Besiktas Sompo Japan Filou Oostende 80 : 71
1. SKL 29. 01. 2019 ob 00:00 Krka Helios Suns 66 : 65
Liga ABA - liga 28. 01. 2019 ob 21:00 Hala Tivoli Petrol Olimpija Budućnost VOLI 72 : 77 17.
Liga ABA - liga 28. 01. 2019 ob 00:00 Mornar Bar Cibona 91 : 78
1. SKL 27. 01. 2019 ob 00:00 KD Ilirija Koper Primorska 80 : 87
Liga ABA - liga 27. 01. 2019 ob 00:00 Zadar Krka 64 : 72
1. SKL 26. 01. 2019 ob 00:00 Šentjur Hopsi Polzela 84 : 64
Liga ABA - liga 26. 01. 2019 ob 00:00 Partizan NIS Mega Bemax 98 : 86
Liga ABA - liga 26. 01. 2019 ob 00:00 Cedevita Crvena zvezda MTS 84 : 68
Liga ABA - liga 26. 01. 2019 ob 00:00 FMP Igokea 87 : 78
1. SKL 26. 01. 2019 ob 00:00 Gorenjska gradbena družba Šenčur Helios Suns 90 : 101
1. SKL 25. 01. 2019 ob 19:00 ŠD Rogaška Slatina Rogaška Petrol Olimpija 87 : 66 15
Liga prvakov 23. 01. 2019 ob 18:00 Švyturio Arena Neptunas Klaipeda Petrol Olimpija 82 : 74 12
1. SKL 23. 01. 2019 ob 00:00 Krka Zlatorog Laško 79 : 68
Liga prvakov 23. 01. 2019 ob 00:00 Segafredo Virtus Bologna Besiktas Sompo Japan 70 : 71
Liga prvakov 22. 01. 2019 ob 00:00 Filou Oostende medi Bayreuth 82 : 62
Liga prvakov 22. 01. 2019 ob 00:00 Promitheas Patras SIG Strasbourg 77 : 64
1. SKL 21. 01. 2019 ob 19:00 Arena Stožice Petrol Olimpija Gorenjska gradbena družba Šenčur 82 : 70 14
Liga ABA - liga 21. 01. 2019 ob 00:00 Budućnost VOLI Cedevita 80 : 78
Liga ABA - liga 20. 01. 2019 ob 19:00 ŠD Dražen Petrović Cibona Petrol Olimpija 87 : 70 16.
1. SKL 20. 01. 2019 ob 00:00 Krka Šentjur 86 : 65
Liga ABA - liga 19. 01. 2019 ob 00:00 Zadar Partizan NIS 92 : 97
Liga ABA - liga 19. 01. 2019 ob 00:00 Crvena zvezda MTS FMP 79 : 62
Liga ABA - liga 19. 01. 2019 ob 00:00 Mega Bemax Mornar Bar 82 : 80
1. SKL 19. 01. 2019 ob 00:00 Zlatorog Laško Rogaška 93 : 78
1. SKL 19. 01. 2019 ob 00:00 KD Ilirija Hopsi Polzela 73 : 104
1. SKL 19. 01. 2019 ob 00:00 Helios Suns Koper Primorska 84 : 77
Liga ABA - liga 18. 01. 2019 ob 00:00 Krka Igokea 69 : 71
Liga ABA - liga 17. 01. 2019 ob 18:43 FMP Budućnost VOLI 70 : 87
Liga prvakov 16. 01. 2019 ob 20:30 Arena Stožice Petrol Olimpija Filou Oostende 69 : 71 11.
Liga prvakov 16. 01. 2019 ob 00:00 medi Bayreuth Segafredo Virtus Bologna 83 : 93
Liga prvakov 15. 01. 2019 ob 00:00 SIG Strasbourg Neptunas Klaipeda 80 : 90
Liga prvakov 15. 01. 2019 ob 00:00 Besiktas Sompo Japan Promitheas Patras 96 : 74
Pokal Spar 14. 01. 2019 ob 19:00 Arena Stožice Petrol Olimpija Rogaška 79 : 81 2. tekma četrtfinala
Liga ABA - liga 13. 01. 2019 ob 17:00 Arena Stožice Petrol Olimpija Mega Bemax 91 : 78 15.
Liga ABA - liga 13. 01. 2019 ob 00:00 Mornar Bar Zadar 89 : 81
1. SKL 12. 01. 2019 ob 18:00 Arena Bonifika Koper Primorska Petrol Olimpija 80 : 63 13
Liga ABA - liga 12. 01. 2019 ob 00:00 Partizan NIS Krka 87 : 55
Liga ABA - liga 12. 01. 2019 ob 00:00 Cedevita Cibona 89 : 68
1. SKL 12. 01. 2019 ob 00:00 Gorenjska gradbena družba Šenčur Zlatorog Laško 83 : 80
1. SKL 12. 01. 2019 ob 00:00 Rogaška KD Ilirija 106 : 99
1. SKL 12. 01. 2019 ob 00:00 Šentjur Helios Suns 75 : 81
Liga ABA - liga 12. 01. 2019 ob 00:00 Igokea Crvena zvezda MTS 77 : 79
Liga prvakov 09. 01. 2019 ob 20:30 Land Rover Arena Segafredo Virtus Bologna Petrol Olimpija 87 : 84 10.
Liga prvakov 09. 01. 2019 ob 00:00 Promitheas Patras medi Bayreuth 95 : 83
Liga prvakov 09. 01. 2019 ob 00:00 Neptunas Klaipeda Filou Oostende 77 : 79
Liga prvakov 08. 01. 2019 ob 00:00 SIG Strasbourg Besiktas Sompo Japan 64 : 69
Pokal Spar 07. 01. 2019 ob 19:00 ŠD Rogaška Slatina Rogaška Petrol Olimpija 92 : 95 1. tekma četrtfinala
Liga ABA - liga 06. 01. 2019 ob 00:00 Budućnost VOLI Igokea 96 : 70
1. SKL 05. 01. 2019 ob 18:00 Arena Stožice Petrol Olimpija Šentjur 76 : 72 12.
1. SKL 05. 01. 2019 ob 01:00 Zlatorog Laško Koper Primorska 92 : 72
Liga ABA - liga 05. 01. 2019 ob 00:00 Partizan NIS Mornar Bar 75 : 73
1. SKL 05. 01. 2019 ob 00:00 Rogaška Gorenjska gradbena družba Šenčur 85 : 81
1. SKL 05. 01. 2019 ob 00:00 Helios Suns Hopsi Polzela 76 : 77
Liga ABA - liga 05. 01. 2019 ob 00:00 Mega Bemax Cedevita 101 : 107
Liga ABA - liga 04. 01. 2019 ob 20:00 ŠD Krešimir Ćosić Zadar Petrol Olimpija 84 : 80 14.
Liga ABA - liga 04. 01. 2019 ob 00:00 Cibona FMP 90 : 71 14.
Liga ABA - liga 04. 01. 2019 ob 00:00 ŠD Leona Štuklja Krka Crvena zvezda MTS 66 : 96 14.
1. SKL 30. 12. 2018 ob 17:30 ŠD Polzela Hopsi Polzela Petrol Olimpija 76 : 78 11.
1. SKL 30. 12. 2018 ob 13:02 Gorenjska gradbena družba Šenčur Krka 90 : 86
Liga ABA - liga 30. 12. 2018 ob 01:20 Crvena zvezda MTS Budućnost VOLI 86 : 72
Liga ABA - liga 29. 12. 2018 ob 17:00 Arena Stožice Petrol Olimpija Partizan NIS 66 : 72 13.
Liga ABA - liga 29. 12. 2018 ob 08:18 Mornar Bar Krka 86 : 77
1. SKL 29. 12. 2018 ob 05:10 Zlatorog Laško Šentjur 65 : 70
1. SKL 29. 12. 2018 ob 01:09 Koper Primorska Rogaška 87 : 79
1. SKL 29. 12. 2018 ob 01:09 Gorenjska gradbena družba Šenčur KD Ilirija 81 : 85
1. SKL 26. 12. 2018 ob 20:00 Hala Tivoli KD Ilirija Krka 83 : 85 12.
Liga ABA - liga 23. 12. 2018 ob 17:00 ŠD Topolica Mornar Bar Petrol Olimpija 80 : 75 12.
1. SKL 22. 12. 2018 ob 15:42 Gorenjska gradbena družba Šenčur Koper Primorska 77 : 89
1. SKL 22. 12. 2018 ob 15:41 Rogaška Šentjur 88 : 74
1. SKL 22. 12. 2018 ob 15:41 Zlatorog Laško Hopsi Polzela 57 : 101
1. SKL 21. 12. 2018 ob 15:41 KD Ilirija Helios Suns 76 : 85
Liga ABA - liga 21. 12. 2018 ob 15:39 Mega Bemax Igokea 93 : 88
Liga ABA - liga 21. 12. 2018 ob 15:39 Krka Budućnost VOLI 69 : 64
Liga ABA - liga 21. 12. 2018 ob 15:39 Partizan NIS Cedevita 71 : 76
Liga ABA - liga 21. 12. 2018 ob 15:38 Cibona Crvena zvezda MTS 54 : 76
Liga ABA - liga 21. 12. 2018 ob 15:38 Zadar FMP 79 : 85
Liga ABA - liga 21. 12. 2018 ob 10:56 FMP Mega Bemax 106 : 89
Liga ABA - liga 21. 12. 2018 ob 10:56 Igokea Cibona 87 : 69
Liga ABA - liga 21. 12. 2018 ob 10:56 Cedevita Zadar 83 : 72
1. SKL 20. 12. 2018 ob 20:00 Hala Tivoli Petrol Olimpija Krka 76 : 92 10.
Liga prvakov 18. 12. 2018 ob 20:30 Arena Stožice Petrol Olimpija Promitheas Patras 76 : 80 9.
Liga prvakov 18. 12. 2018 ob 12:09 Filou Oostende Segafredo Virtus Bologna 77 : 76
Liga prvakov 18. 12. 2018 ob 12:08 medi Bayreuth SIG Strasbourg 76 : 84
Liga prvakov 18. 12. 2018 ob 05:34 Besiktas Sompo Japan Neptunas Klaipeda 77 : 70
Liga ABA - liga 16. 12. 2018 ob 17:00 Hala Tivoli Petrol Olimpija Krka 70 : 69 11.
Liga ABA - liga 16. 12. 2018 ob 15:04 Cibona Budućnost VOLI 83 : 77
1. SKL 15. 12. 2018 ob 15:17 Rogaška Hopsi Polzela 69 : 85
1. SKL 15. 12. 2018 ob 15:17 Gorenjska gradbena družba Šenčur Šentjur 78 : 66
1. SKL 15. 12. 2018 ob 15:17 Koper Primorska KD Ilirija 117 : 67
Liga ABA - liga 15. 12. 2018 ob 15:04 Partizan NIS FMP 83 : 77
Liga ABA - liga 15. 12. 2018 ob 15:03 Mornar Bar Cedevita 102 : 103
Liga ABA - liga 15. 12. 2018 ob 15:03 Mega Bemax Crvena zvezda MTS 68 : 78
1. SKL 14. 12. 2018 ob 20:00 Hala Tivoli Petrol Olimpija Helios Suns 68 : 76 9.
Liga ABA - liga 14. 12. 2018 ob 15:02 Zadar Igokea 95 : 80
1. SKL 12. 12. 2018 ob 15:16 Zlatorog Laško Krka 85 : 93
Liga prvakov 12. 12. 2018 ob 15:09 Neptunas Klaipeda Segafredo Virtus Bologna 88 : 85
Liga prvakov 11. 12. 2018 ob 20:30 Rhénus Sport SIG Strasbourg Petrol Olimpija 81 : 73 8.
Liga prvakov 11. 12. 2018 ob 15:08 Promitheas Patras Filou Oostende 84 : 88
Liga prvakov 11. 12. 2018 ob 15:07 Besiktas Sompo Japan medi Bayreuth 74 : 90
Liga ABA - liga 10. 12. 2018 ob 15:02 Budućnost VOLI Mega Bemax 91 : 85
Liga ABA - liga 09. 12. 2018 ob 15:02 Krka Cibona 90 : 100
Liga ABA - liga 09. 12. 2018 ob 15:01 Crvena zvezda MTS Zadar 97 : 70
1. SKL 08. 12. 2018 ob 15:16 Šentjur Koper Primorska 88 : 94
1. SKL 08. 12. 2018 ob 15:15 Helios Suns Zlatorog Laško 87 : 65
1. SKL 08. 12. 2018 ob 15:15 Krka Rogaška 81 : 60
1. SKL 08. 12. 2018 ob 15:15 Hopsi Polzela Gorenjska gradbena družba Šenčur 99 : 76
Liga ABA - liga 08. 12. 2018 ob 15:01 FMP Mornar Bar 82 : 84
Liga ABA - liga 08. 12. 2018 ob 15:01 Igokea Partizan NIS 84 : 97
Liga ABA - liga 07. 12. 2018 ob 20:00 Dom sportova Cedevita Petrol Olimpija 95 : 82 10.
1. SKL 04. 12. 2018 ob 20:00 Hala Tivoli KD Ilirija Petrol Olimpija 74 : 104 8.
1. SKL 26. 11. 2018 ob 20:00 ŠD Tri lilije Zlatorog Laško Petrol Olimpija 77 : 84 7.
Liga ABA - liga 26. 11. 2018 ob 15:00 Mornar Bar Igokea 97 : 103
Liga ABA - liga 26. 11. 2018 ob 15:00 Zadar Budućnost VOLI 69 : 89
1. SKL 25. 11. 2018 ob 15:14 Koper Primorska Hopsi Polzela 92 : 65
Liga ABA - liga 25. 11. 2018 ob 14:59 Cedevita Krka 104 : 75
Liga ABA - liga 24. 11. 2018 ob 19:00 Arena Stožice Petrol Olimpija FMP 88 : 86 9.
1. SKL 24. 11. 2018 ob 15:14 Rogaška Helios Suns 78 : 91
1. SKL 24. 11. 2018 ob 15:13 Šentjur KD Ilirija 100 : 98
Liga ABA - liga 24. 11. 2018 ob 14:59 Partizan NIS Crvena zvezda MTS 71 : 77
Liga ABA - liga 24. 11. 2018 ob 14:59 Mega Bemax Cibona 82 : 80
1. SKL 22. 11. 2018 ob 15:13 Krka Koper Primorska 90 : 100
Liga prvakov 21. 11. 2018 ob 18:00 Akatlar Arena Besiktas Sompo Japan Petrol Olimpija 94 : 84 7.
Liga prvakov 21. 11. 2018 ob 15:07 Promitheas Patras Segafredo Virtus Bologna 85 : 95
Liga prvakov 20. 11. 2018 ob 15:06 medi Bayreuth Neptunas Klaipeda 102 : 78
Liga prvakov 20. 11. 2018 ob 15:06 SIG Strasbourg Filou Oostende 61 : 64
1. SKL 19. 11. 2018 ob 15:12 KD Ilirija Zlatorog Laško 69 : 80
Liga ABA - liga 19. 11. 2018 ob 14:58 Cibona Zadar 66 : 97
1. SKL 18. 11. 2018 ob 19:00 Arena Stožice Petrol Olimpija Rogaška 99 : 81 6.
Liga ABA - liga 18. 11. 2018 ob 14:58 Budućnost VOLI Partizan NIS 75 : 71
Liga ABA - liga 18. 11. 2018 ob 14:57 Krka Mega Bemax 82 : 69
1. SKL 17. 11. 2018 ob 15:12 Hopsi Polzela Šentjur 74 : 60
1. SKL 17. 11. 2018 ob 15:11 Helios Suns Gorenjska gradbena družba Šenčur 59 : 64
Liga ABA - liga 17. 11. 2018 ob 14:57 Crvena zvezda MTS Mornar Bar 104 : 71
Liga ABA - liga 17. 11. 2018 ob 14:55 FMP Cedevita 81 : 95
Liga ABA - liga 16. 11. 2018 ob 20:00 ŠD Laktaši Igokea Petrol Olimpija 115 : 105 8.
Liga prvakov 14. 11. 2018 ob 00:00 Segafredo Virtus Bologna SIG Strasbourg 87 : 81
Liga prvakov 14. 11. 2018 ob 00:00 Filou Oostende Besiktas Sompo Japan 66 : 73
Liga prvakov 13. 11. 2018 ob 20:30 Arena Stožice Petrol Olimpija medi Bayreuth 67 : 76 6.
Liga prvakov 13. 11. 2018 ob 00:00 Neptunas Klaipeda Promitheas Patras 82 : 83
Liga ABA - liga 12. 11. 2018 ob 18:00 FMP Krka 93 : 65
Liga ABA - liga 11. 11. 2018 ob 19:00 Mornar Bar Budućnost VOLI 95 : 99
1. SKL 11. 11. 2018 ob 17:00 ŠD Šenčur Gorenjska gradbena družba Šenčur Petrol Olimpija 85 : 62 5.
Liga ABA - liga 10. 11. 2018 ob 21:00 Cedevita Igokea 100 : 80
1. SKL 10. 11. 2018 ob 19:00 Hopsi Polzela KD Ilirija 85 : 74
1. SKL 10. 11. 2018 ob 19:00 Rogaška Zlatorog Laško 75 : 77
Liga ABA - liga 10. 11. 2018 ob 19:00 Partizan NIS Cibona 86 : 67
Liga ABA - liga 10. 11. 2018 ob 17:00 Arena Stožice Petrol Olimpija Crvena zvezda MTS 60 : 83 7.
1. SKL 10. 11. 2018 ob 17:00 Koper Primorska Helios Suns 97 : 50
Liga ABA - liga 09. 11. 2018 ob 20:00 Zadar Mega Bemax 80 : 84
1. SKL 09. 11. 2018 ob 19:00 Šentjur Krka 86 : 73
Liga prvakov 07. 11. 2018 ob 18:30 Arena Stožice Petrol Olimpija Neptunas Klaipeda 88 : 97 5.
Liga prvakov 07. 11. 2018 ob 00:00 Besiktas Sompo Japan Segafredo Virtus Bologna 90 : 94
Liga prvakov 07. 11. 2018 ob 00:00 SIG Strasbourg Promitheas Patras 83 : 78
Liga prvakov 07. 11. 2018 ob 00:00 medi Bayreuth Filou Oostende 87 : 71
Liga ABA - liga 05. 11. 2018 ob 21:00 ŠD Morača Budućnost VOLI Petrol Olimpija 85 : 69 6.
Liga ABA - liga 04. 11. 2018 ob 17:00 Cibona Mornar Bar 84 : 73
Liga ABA - liga 03. 11. 2018 ob 21:00 Crvena zvezda MTS Cedevita 94 : 79
Liga ABA - liga 03. 11. 2018 ob 19:00 Krka Zadar 77 : 78
1. SKL 03. 11. 2018 ob 19:00 KD Ilirija Rogaška 74 : 75
1. SKL 03. 11. 2018 ob 19:00 Zlatorog Laško Gorenjska gradbena družba Šenčur 86 : 78
1. SKL 03. 11. 2018 ob 19:00 Helios Suns Šentjur 59 : 71
Liga ABA - liga 03. 11. 2018 ob 17:00 Mega Bemax Partizan NIS 74 : 81
Liga ABA - liga 02. 11. 2018 ob 20:00 Igokea FMP 74 : 85
1. SKL 02. 11. 2018 ob 18:45 Arena Stožice Petrol Olimpija Koper Primorska 81 : 61 4.
Liga prvakov 31. 10. 2018 ob 00:00 Neptunas Klaipeda SIG Strasbourg 92 : 83
Liga prvakov 31. 10. 2018 ob 00:00 Promitheas Patras Besiktas Sompo Japan 80 : 72
Liga prvakov 30. 10. 2018 ob 20:30 Versluys Dôme Filou Oostende Petrol Olimpija 73 : 79 4.
1. SKL 30. 10. 2018 ob 19:00 Krka Hopsi Polzela 84 : 58
Liga prvakov 30. 10. 2018 ob 00:00 Segafredo Virtus Bologna medi Bayreuth 74 : 67
Liga ABA - liga 28. 10. 2018 ob 21:00 Mornar Bar Mega Bemax 80 : 84
Liga ABA - liga 28. 10. 2018 ob 19:00 Cedevita Budućnost VOLI 63 : 58
1. SKL 28. 10. 2018 ob 18:00 ŠD Šentjur Šentjur Petrol Olimpija 89 : 98 3.
1. SKL 28. 10. 2018 ob 18:00 Šentjur Petrol Olimpija -- : --
1. SKL 27. 10. 2018 ob 19:00 Hopsi Polzela Helios Suns 68 : 52
1. SKL 27. 10. 2018 ob 19:00 Gorenjska gradbena družba Šenčur Rogaška 79 : 81
Liga ABA - liga 27. 10. 2018 ob 18:30 FMP Crvena zvezda MTS 72 : 81
Liga ABA - liga 27. 10. 2018 ob 17:00 Arena Stožice Petrol Olimpija Cibona 78 : 80 5.
1. SKL 27. 10. 2018 ob 13:00 Koper Primorska Zlatorog Laško 84 : 53
Liga ABA - liga 26. 10. 2018 ob 21:00 Partizan NIS Zadar 85 : 95
Liga ABA - liga 26. 10. 2018 ob 18:30 Igokea Krka 91 : 73
Liga prvakov 24. 10. 2018 ob 20:30 Arena Stožice Petrol Olimpija Segafredo Virtus Bologna 61 : 92 3.
Liga prvakov 24. 10. 2018 ob 00:00 Besiktas Sompo Japan SIG Strasbourg 71 : 78
Liga prvakov 24. 10. 2018 ob 00:00 Filou Oostende Neptunas Klaipeda 91 : 89
Liga prvakov 24. 10. 2018 ob 00:00 medi Bayreuth Promitheas Patras 70 : 75
1. SKL 23. 10. 2018 ob 19:00 Krka KD Ilirija 97 : 91 3.
Liga ABA - liga 22. 10. 2018 ob 18:00 Budućnost VOLI FMP 79 : 59
1. SKL 21. 10. 2018 ob 19:00 Arena Stožice Petrol Olimpija Hopsi Polzela 98 : 95 2.
1. SKL 21. 10. 2018 ob 17:00 KD Ilirija Gorenjska gradbena družba Šenčur 62 : 81
Liga ABA - liga 21. 10. 2018 ob 01:49 Cibona Cedevita 78 : 75
Liga ABA - liga 21. 10. 2018 ob 01:48 Zadar Mornar Bar 83 : 93
1. SKL 20. 10. 2018 ob 19:00 Šentjur Zlatorog Laško 77 : 71
1. SKL 20. 10. 2018 ob 19:00 Rogaška Koper Primorska 70 : 64
Liga ABA - liga 20. 10. 2018 ob 01:48 Krka Partizan NIS 80 : 76
Liga ABA - liga 20. 10. 2018 ob 01:48 Crvena zvezda MTS Igokea 96 : 75
Liga ABA - liga 19. 10. 2018 ob 17:00 ŠD Pinki Mega Bemax Petrol Olimpija 81 : 77 4.
1. SKL 18. 10. 2018 ob 19:00 Helios Suns Krka 65 : 77
Liga prvakov 17. 10. 2018 ob 18:30 Dimitrios Tofalos Arena Promitheas Patras Petrol Olimpija 79 : 77 2.
Liga prvakov 17. 10. 2018 ob 02:01 Neptunas Klaipeda Besiktas Sompo Japan 78 : 63
Liga prvakov 16. 10. 2018 ob 02:01 SIG Strasbourg medi Bayreuth 67 : 63
Liga prvakov 16. 10. 2018 ob 02:00 Segafredo Virtus Bologna Filou Oostende 89 : 60
Liga ABA - liga 14. 10. 2018 ob 21:00 Arena Stožice Petrol Olimpija Zadar 91 : 81 3.
Liga ABA - liga 14. 10. 2018 ob 01:47 Igokea Budućnost VOLI 78 : 85
Liga ABA - liga 14. 10. 2018 ob 01:47 Mornar Bar Partizan NIS 97 : 94
1. SKL 13. 10. 2018 ob 19:00 Šentjur Rogaška 77 : 80
1. SKL 13. 10. 2018 ob 19:00 Koper Primorska Gorenjska gradbena družba Šenčur 75 : 66
1. SKL 13. 10. 2018 ob 19:00 Helios Suns KD Ilirija 78 : 60
1. SKL 13. 10. 2018 ob 19:00 Hopsi Polzela Zlatorog Laško 72 : 77
Liga ABA - liga 13. 10. 2018 ob 01:46 FMP Cibona 93 : 88
Liga ABA - liga 13. 10. 2018 ob 01:46 Crvena zvezda MTS Krka 80 : 66
Liga ABA - liga 13. 10. 2018 ob 01:46 Cedevita Mega Bemax 86 : 95
1. SKL 11. 10. 2018 ob 18:45 ŠD Leona Štuklja Krka Petrol Olimpija 91 : 69 1.
Liga prvakov 10. 10. 2018 ob 02:00 Filou Oostende Promitheas Patras 84 : 93
Liga prvakov 10. 10. 2018 ob 02:00 Segafredo Virtus Bologna Neptunas Klaipeda 83 : 78
Liga prvakov 09. 10. 2018 ob 18:30 Arena Stožice Petrol Olimpija SIG Strasbourg 71 : 81 1.
Liga prvakov 09. 10. 2018 ob 01:59 medi Bayreuth Besiktas Sompo Japan 70 : 78
Liga ABA - liga 08. 10. 2018 ob 01:45 Cibona Igokea 84 : 86
Liga ABA - liga 07. 10. 2018 ob 01:45 Krka Mornar Bar 80 : 76
Liga ABA - liga 07. 10. 2018 ob 01:44 Budućnost VOLI Crvena zvezda MTS 71 : 87
Liga ABA - liga 06. 10. 2018 ob 21:00 ŠD Aleksandar Nikolić Partizan NIS Petrol Olimpija 82 : 79 2.
Liga ABA - liga 06. 10. 2018 ob 01:44 Zadar Cedevita 85 : 95
Liga ABA - liga 06. 10. 2018 ob 01:44 Mega Bemax FMP 89 : 61
Liga ABA - liga 01. 10. 2018 ob 01:37 Budućnost VOLI Krka 86 : 64
Liga ABA - liga 01. 10. 2018 ob 01:36 FMP Zadar 99 : 86
Liga ABA - liga 30. 09. 2018 ob 17:00 Igokea Mega Bemax 79 : 80
Liga ABA - liga 29. 09. 2018 ob 20:00 Cedevita Partizan NIS 84 : 87
Liga ABA - liga 28. 09. 2018 ob 18:00 Crvena zvezda MTS Cibona 78 : 68
Liga ABA - liga 28. 09. 2018 ob 18:00 Arena Stožice Petrol Olimpija Mornar Bar 87 : 66 1.
Superpokal Slovenije 24. 09. 2018 ob 20:00 Hala Tivoli Petrol Olimpija Koper Primorska 71 : 83
Superpokal Lige ABA 21. 09. 2018 ob 20:30 Sportska dvorana Laktaši Crvena zvezda MTS Petrol Olimpija 86 : 60 Četrtfinale