Liga Datum Dvorana Domači Tuji Rezultat Kolo
U17 - 2. SKL 21. 09. 2019 ob 10:00 ŠD Stražišče Stražišče Kranj Cedevita Olimpija B 75 : 73 1. kolo 1. dela
U15 - 1. SKL 22. 09. 2019 ob 09:00 ŠD Polzela Hopsi Polzela Cedevita Olimpija A 27 : 106 1. kolo 1. dela
U15 - 2. SKL 22. 09. 2019 ob 09:30 ŠD Gimn. Brežice HPG Brežice Cedevita Olimpija B 74 : 65 1. kolo 1. dela
U17 - 1. SKL 26. 09. 2019 ob 19:00 OŠ Šturje Leone Ajdovščina A Cedevita Olimpija A 77 : 99 1. kolo 1. dela
U17 - 1. SKL 28. 09. 2019 ob 00:00 OŠ Kašelj Janče A Cedevita Olimpija A 74 : 62 2. kolo 1. dela
U15 - 2. SKL 29. 09. 2019 ob 00:00 Montažna dvorana Šentvid Globus Cedevita Olimpija B 57 : 64 2. kolo 1. dela
U15 - 1. SKL 29. 09. 2019 ob 09:30 OŠ Preserje pri Radomljah Lastovka Cedevita Olimpija A 28 : 94 2. kolo 1. dela
U15 - 2. SKL 29. 09. 2019 ob 12:15 OŠ Koper Koper Primorska oranžni Cedevita Olimpija OKŠ 17 : 80 2. kolo 1. dela
U19 - 1. A SKL 29. 09. 2019 ob 15:00 Mala dvorana Stožice Cedevita Olimpija A Ljubljana A 65 : 55 1. kolo 1. dela
U19 - 2. SKL 29. 09. 2019 ob 17:00 Mala dvorana Stožice Cedevita Olimpija B Rogaška 63 : 64 1. kolo 1. dela
U17 - 1. SKL 05. 10. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Cedevita Olimpija A GGD Šenčur 112 : 56 3. kolo 1. dela
U17 - 2. SKL 05. 10. 2019 ob 14:00 Mala dvorana Stožice Cedevita Olimpija B Chilli Jesenice 86 : 42 3. kolo 1. dela
U15 - 1. SKL 06. 10. 2019 ob 09:30 Mala dvorana Stožice Cedevita Olimpija A Šentjur Tajfun A 101 : 64 3. kolo 1. dela
U15 - 2. SKL 06. 10. 2019 ob 14:00 Mala dvorana Stožice Cedevita Olimpija B Kolpa 67 : 59 3. kolo 1. dela
U15 - 2. SKL 06. 10. 2019 ob 15:45 Mala dvorana Stožice Cedevita Olimpija OKŠ Ipros Vrhnika B -- : -- 3. kolo 1. dela
U19 - 1. A SKL 06. 10. 2019 ob 16:00 ŠD Polzela Hopsi Polzela Cedevita Olimpija A 105 : 115 2. kolo 1. dela
U17 - 2. SKL 07. 10. 2019 ob 18:00 OŠ Ledina Janče Celtics Cedevita Olimpija B -- : -- 2. kolo 1. dela
U15 - 2. SKL 09. 10. 2019 ob 17:00 Montažna dvorana Šentvid Šentvid - Ljubljana beli Cedevita Olimpija OKŠ -- : -- 4. kolo 1. dela
U19 - 2. SKL 10. 10. 2019 ob 18:00 ŠD Slovenska Bistrica KŠ Sani Bistrica Cedevita Olimpija B -- : -- 2. kolo 1. dela
U17 - 1. SKL 12. 10. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Cedevita Olimpija A Leone Ajdovščina A -- : -- 4. kolo 1. dela
U17 - 2. SKL 12. 10. 2019 ob 09:00 Mala dvorana Stožice Cedevita Olimpija B Stražišče Kranj -- : -- 4. kolo 1. dela
3. SKL 12. 10. 2019 ob 19:00 Mala dvorana Stožice Cedevita Olimpija mladi Calcit Basketball 65 : 69 1. kolo
U19 - 1. A SKL 13. 10. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Cedevita Olimpija A Ježica -- : -- 3. kolo 1. dela
U15 - 2. SKL 13. 10. 2019 ob 09:30 Mala dvorana Stožice Cedevita Olimpija B HPG Brežice -- : -- 4. kolo 1. dela
U15 - 1. SKL 13. 10. 2019 ob 11:15 Mala dvorana Stožice Cedevita Olimpija A Hopsi Polzela -- : -- 4. kolo 1. dela
U19 - 2. SKL 13. 10. 2019 ob 17:00 Mala dvorana Stožice Cedevita Olimpija B Stražišče Kranj -- : -- 3. kolo 1. dela
U17 - 1. SKL 19. 10. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Cedevita Olimpija A Janče A -- : -- 5. kolo 1. dela
U17 - 2. SKL 19. 10. 2019 ob 09:00 Mala dvorana Stožice Cedevita Olimpija B Janče Celtics -- : -- 5. kolo 1. dela
3. SKL 19. 10. 2019 ob 19:00 ŠD OŠ Prežihovega Voranca Enos Jesenice Cedevita Olimpija mladi 86 : 66 2. kolo
U19 - 2. SKL 20. 10. 2019 ob 00:00 Rogaška Cedevita Olimpija B -- : -- 4. kolo 1. dela
U19 - 1. A SKL 20. 10. 2019 ob 00:00 Ljubljana A Cedevita Olimpija A -- : -- 4. kolo 1. dela
U15 - 2. SKL 20. 10. 2019 ob 09:00 Mala dvorana Stožice Cedevita Olimpija B Globus -- : -- 5. kolo 1. dela
U15 - 1. SKL 20. 10. 2019 ob 10:45 Mala dvorana Stožice Cedevita Olimpija A Lastovka -- : -- 5. kolo 1. dela
U15 - 2. SKL 20. 10. 2019 ob 12:30 Mala dvorana Stožice Cedevita Olimpija OKŠ Koper Primorska oranžni -- : -- 5. kolo 1. dela
U17 - 1. SKL 26. 10. 2019 ob 00:00 ŠD Šenčur GGD Šenčur Cedevita Olimpija A -- : -- 6. kolo 1. dela
U17 - 2. SKL 26. 10. 2019 ob 10:00 OŠ Prežihovega Voranca Chilli Jesenice Cedevita Olimpija B -- : -- 6. kolo 1. dela
3. SKL 26. 10. 2019 ob 15:00 Mala dvorana Stožice Cedevita Olimpija mladi Litija 70 : 83 3. kolo
U15 - 1. SKL 27. 10. 2019 ob 00:00 OŠ Hruševec Šentjur Šentjur Tajfun A Cedevita Olimpija A -- : -- 6. kolo 1. dela
U19 - 1. A SKL 27. 10. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Cedevita Olimpija A Hopsi Polzela -- : -- 5. kolo 1. dela
U15 - 2. SKL 27. 10. 2019 ob 00:00 OŠ Mirana Jarca, Črnomelj Kolpa Cedevita Olimpija B -- : -- 6. kolo 1. dela
U15 - 2. SKL 27. 10. 2019 ob 10:30 OŠ Ivana Cankarja Ipros Vrhnika B Cedevita Olimpija OKŠ -- : -- 6. kolo 1. dela
U19 - 2. SKL 27. 10. 2019 ob 17:00 Mala dvorana Stožice Cedevita Olimpija B KŠ Sani Bistrica -- : -- 5. kolo 1. dela
U19 - 2. SKL 03. 11. 2019 ob 00:00 Stražišče Kranj Cedevita Olimpija B -- : -- 6. kolo 1. dela
U19 - 1. A SKL 03. 11. 2019 ob 17:00 Ježica Cedevita Olimpija A -- : -- 6. kolo 1. dela
3. SKL 09. 11. 2019 ob 19:00 ŠD Cerklje Krvavec Meteor Cedevita Olimpija mladi 70 : 97 4. kolo
3. SKL 16. 11. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Cedevita Olimpija mladi Ježica -- : -- 5. kolo
3. SKL 23. 11. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Cedevita Olimpija mladi Grosuplje -- : -- 6. kolo
3. SKL 30. 11. 2019 ob 19:00 ŠD OŠ Mirana Jarca, Črnomelj Kolpa Cedevita Olimpija mladi -- : -- 7. kolo
3. SKL 07. 12. 2019 ob 00:00 ŠD Kamnik Calcit Basketball Cedevita Olimpija mladi -- : -- 8. kolo
3. SKL 14. 12. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Cedevita Olimpija mladi Enos Jesenice -- : -- 9. kolo
3. SKL 11. 01. 2020 ob 00:00 ŠD Litija Litija Cedevita Olimpija mladi -- : -- 10. kolo
3. SKL 18. 01. 2020 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Cedevita Olimpija mladi Krvavec Meteor -- : -- 11. kolo
3. SKL 25. 01. 2020 ob 00:00 ŠD Ježica Ježica Cedevita Olimpija mladi -- : -- 12. kolo
3. SKL 01. 02. 2020 ob 20:00 ŠD Brinje Grosuplje Cedevita Olimpija mladi -- : -- 13. kolo
3. SKL 08. 02. 2020 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Cedevita Olimpija mladi Kolpa -- : -- 14. kolo